Thông tin ngôn ngữ thành viên
cs-N Tento uživatel je rodilý mluvčí češtiny.
en-2 This user has intermediate knowledge of English.
de-1 Dieser Benutzer beherrscht Deutsch auf grundlegendem Niveau.
ru-1 Этот участник владеет русским языком на начальном уровне.
es-1 Esta persona tiene un conocimiento básico del español.
Thành viên theo ngôn ngữ

I am from Czech republic.

In Vietnam it is OK. Evil dangerous people without mask are minority. In my country, Czech republic, 95% people do not wear mask and go to work when they know that they are positive with Covid. For european people it is funny to kill seniors. We have the worst number of death rate in the world :( But we have vietnam minority. It is the only accountable part of czech society.

I do not speak vietnamese.

I am international fighter against vandalism on Wikipedia.

Pravda o mém případuSửa đổi

Dobrý den, Velevážený Pane Arbitře, chtěl bych Vám vysvětlit můj případ.

Psal jsem kvalitní články a bojoval s vandalismem. Kdysi, když mi bylo 13, jsem udělal asi dvě mírně vandalské editace, nic víc. Roky jsem psal o zvířatech současných i vyhynulých, historii, geografii. Ale jak začala podzimní vlna té strašlivé pandemie, tak se můj brácha zbláznil, neustále nadával proti opatřením, ač se nemocnice stále více a více plnily a plnily. Začal přát smrt politikům, kteří zavedli ten částečný lockdown, který však byl nedostatečně přísný. Psal na různá diskusní fóra, ať lidé porušují opatření. Chodil vandalizovat na zastávku trolejbusu, na VPN sítě či před nedalekou vietnamskou restauraci. Já jsem tomu nemohl zabránit, prostě nebylo jak. Přece mu nemůžu brát mobil. Takže jsem to musel přetrpět. Nějak si toho všimli admini, že vandalizoval minimálně částečně ze stejné IP adresy. Po určitou dobu se mu rozbil počítač, takže vandalizoval ze stejného počítače, z něhož jsem já konstruktivně přispíval. Moc mě to mrzí, velmi mě baví editovat Wikipedii a nechci o tu možnost přijít. Opravdu mě to mrzí.

Žádost o opatření proti mně, kde mi hrozí doživotí za to, že můj brácha vandalizoval Wikipedii a vulgárně nadával lidem bojujícím s pandemií.

Dobrý den, byl jsem slušný wikipedista, napsal jsem desítky kvalitních odborných článků a bojoval jsem proti vandalským hordám. Ale můj bratr Wikipedii ze stejné IP vandalizoval, a tak mám na Wikipedii nevinně problémy. Hodně štěstí a zdraví všem a hlavně buďte zodpovědní, Evropa je pro smích celému světu, desetkrát lidnatější Vietnam má 35 mrtvých, my 30 tisíc. Když jste pozitivní, hlaste všechny kontakty. Nechoďte do práce s příznaky. Noste roušky. Každý může umřít. Nenechte si zkazit naší společností, která se rozhodla vyvraždit důchodce, diabetiky a kardiaky. Až tu bude brazilská varianta, tak budou umírat dvacetiletí. Zastavme společně to zlo, nechoďte na večírky, a radši tvořte s námi Wikipedii. Zachráníte tím nějakého chudáka, který je nucený chodit do průmyslu na jistou smrt.

Já jsem nikdy neměl nic proti Hamáčkovi ohledně pandemie, naopak z těch politiků byl jakžtakž solidní, aspoň se snažil prosadit zavření průmyslu, zachránit Šmuclerem vyvražďované dělníky, a tudíž srazit čísla a zachránit před krachem majitele služeb. V Česku se vůbec nemluví o úspěchu států ve východní Asii a Oceánii, které zejména díky uzavření hranic a intenzivním testování a totální izolací ohnisek potlačily pandemii a mají ekonomický růst či jen mírné ztráty. My jsme se rozhodli obětovat statisíce životů pro ekonomiku, a tak jsme přišli o životy i ekonomiku. Odkazovaný článek jsem napsal já, tak se můžete přesvědčit, že skutečně nejsem promořovač, ale jsem pro krátká velmi přísná opatření, takže jsem nemohl dělat ten vandalismus proti panu Hamáčkovi. Navíc covid může mít trvalé následky, třeba všichni nakažení do patnácti let zemřou na infarkt. Jsme prostě kontinent hlupáků a ignorantů. Já se stydím za to, že bratr je na opačné straně a chce pozabíjet důchodce.

Já se fakt těším, až tu zase budu moci psát články o historii s zvířatech, moc mi to už chybí, napsal jsem mnoho velmi kvalitních článků, např lev jeskynní, tygr malajský či invaze do Goy. Též jsem autorem většiny obsahu článku krokodýli. Chtěl bych toho pro Wikipedii a lidské vědění ještě mnoho dobrého vykonat. Tak mě prosím neblokujte, nemůžu za to, že se brácha dal k promořovačům, jako jsou nacisté Šmucler, Klaus (škoda, dřív měl rozumné názory), Pekarová Adamová, Fiala, Vladimír Černý (mimochodem dělal lékaře královské rodině v Saúdské Arábii), Žaloudík a další monstra. Třeba chtějí vyvražděním důchodců uvolnit byty pro muslimy a peníze pro eurohujerské neziskovky a mladé aktivisty.

Už se těším, až budu moci opět tvořit tuhle úžasnou encyklopedii. Opravdu jsem ten vandalismus nedělal. Vždyť vidíte, kolik jsem si dal práce s vytvářením map a grafů do článku, kde se snažím vést lidi k odpovědnosti a argumentovat pro opatření. Kdyby to celé byla nějaká kamufláž, že bych lhal, že jsme pro lockdown, abyste mi uvěřili, že ten vandalismus dělal brácha, tak bych si přece nedával tolik práce s tou mapou a grafem v odkazovaném článku. A na základě toho, že v předchozích článcích píší o právu na život pro nenarozené děti, tak je spolehlivé, že to jsem skutečně já. Navíc kdybych se jen vydával za příznivce lockdownu, tak bych nenapsal článek, který jasně argumentuje pro časná tvrdá opatření. Neuváděl bych data, která jasně ukazují, že naše promořování je zbytečné, a dokonce ekonomicky škodlivé, kdybych byl promořovač vydávající se za odpůrce chřipečkářů.

Nepropadejte nějakým konspiračním teoriím, nebuďte jako bezrouškovci a otevřeteškolybezroušekatestůvrahounirodičů, já jsem pro lockdown a ten vandalismus dělal brácha. Už od třinácti tu poctivě píšu o dinosaurech.